9 binjakët më të famshëm të momentit! 0

Nuk do të flasim për binjakët si shenjë e zodiakut, jo! Por për këtë ‘epideminë’ e bukur që ka goditur Hollivudin e jo vetëm!

Probleme të dyfishta dhe kënaqësi e dyfishtë, ja se ç’flitet për të gjithë foshnjat të lindur binjakë në verën e vitit 2017-të. Prindër të rinj ose edhe për herë të dytë u kanë dhënë mirëseardhjen binjakëve. Përmendim George dhe Amal Clooney, Beyonce si dhe së fundmi yllin e futbollit Cristiano Ronaldo.

Në galeri kemi përzgjedhur binjakët më të famshëm të momentit!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *