Ja si ta arredoni dhomën tuaj të gjumit pa shpenzuar asgjë

Për ata që kërkojnë ide për të rinovuar dhomën tyre të gjumit, por pa shpenzuar para, ne  duhet t’ju themi që së pari duhet të nisni duke vlerësuar edhe një herë ato orendi që kishit menduar t’i hidhni. Nxirrini orendite që deri tani i kishit menduar si të padobishme dhe me shumë pak fantazi, vendosini ato në dhomën tuaj të gjumit.

 

P.sh nëse keni një valixhe të vjetër, fare mirë mund ta vendosni atë si komodinë, dhe shikoni efektin modern që do t’i japi dhomës tuaj. Apo nëse keni një mur me të cilin nuk dini me çfarë ta mbushni, mjafton të vini një projektor në të, dhe në këtë mënyrë krijoni kinemanë në shtëpinë tuaj, duke parë filmin tuaj të preferuar. Ne ju sjellim disa propozime se si mund ta bëni dhomën tuaj të duket tërheqëse dhe njëkohësisht moderne me kosto fare të ulët.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *