I dashuri i Paris Hilton na surprizoi fare me këtë veprim…! 0

Trashëgimtarja e Hoteleve Hilton, Paris Hilton dhe i dashuri i saj Chris Zylka kanë festuar përvjetorin e lidhjes së tyre të dashurisë në vendin e sj të preferuar, në Ibiza.

Për nder të kësaj dite kaq të rëndësishme njëri prej tyre shkoi t’i bënte një vizitë një artisti tatuazhesh. Nuk ishte Paris ajo që bëri një tatuazh të ri, por i dashuri i saj Chris. Siç e bënë publike edhe në Instagram, Chris ka tatuazhuar në trupin e tij emrin ‘Paris’ në pjesën e parakrahut të realizuar me një font shkrimi të huazuar nga Disney.

Kjo ka qenë një surprizë e vërtetë për bukuroshen Paris, e cila e ka cilësuar këtë veprim si një kontribut për lidhjen, ‘Unë jam vendi i tij më magjik në botë dhe ai më në fund ka gjetur princeshën e tij të përrallave’, ka shkruar ajo në Instagram.

Ky veprim surprizues nga i dashuri i saj Chris, ka bërë që ajo të shtojë edhe një dedikim tjetër plot dashuri: ‘Ti je kalorësi im dhe mburoja e ndritshme, nuk jam ndjerë kurrë kaq e mbrojtur dhe e sigurtë. Ti  ke ndryshuar jetën time në shumë mënyra dhe më ke treguar se çfarë është në të vërtetë dashuria. Ti  je miku im më i mirë, gjysma tjetër e imja dhe më bëre të shoh se përrallat ekzistojnë dhe ëndrrat me të vërtetë që bëhen realitet.’

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *