Kapelet e plazhit që do të donit të mbani gjatë gjithë verës! 0 59

Shpesh, të mbajmë një kapele në plazh na duket si një e keqe e domosdoshme. Ne që nuk mbajmë kurrë kapele gjatë vitit, apo kapuçë, bereta e kasketa ndihemi si jashtë orbite kur na duhet të mbajmë një kapele në plazh.

Megjithatë, kur ky aksesor vere është një domosdoshmëri, pse të mos mbrohemi nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB duke thyer rutinën e duke u argëtuar? Në të vërtetë, ka shumë mënyra për të përshtatur një kapele me rrobat e banjës.

Nëse ju preferoni bikinit vintage me bel të lartë, përse të mos i shtoni pamjes suaj edhe një kapele të stolisur ose një kapuç noti? Në qoftë se jeni tipa që preferoni një T-shirt dhe xhinset e shkurtra apo bikinit trup, një kapele njëngjyrëshe do të ishte fantastike! Cilido që të jetë stili juaj i veshjes edhe në pëditshmëri, ka nga një model kapelesh që ju përshtatet më së miri. Ne ju sjellim alternativat që duhet të provoni për këtë verë!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *