Kush fshihet pas veshjes së Beyonce që theu internetin?

View Gallery
3 Photos
Kush fshihet pas veshjes së Beyonce që theu internetin?

Kush fshihet pas veshjes së Beyonce që theu internetin?

Kush fshihet pas veshjes së Beyonce që theu internetin?

Vetëm një ditë më parë, Beyonce Knowles theu internetin me foton në të cilën u shfaq me binjakët e saj Sir dhe Rumi, për nder të 1-mujorit të tyrë të lindjes.

Një foto e cila na e rrëmbeu zemrën menjëherë të gjithëve. Por… a e dini se kush fshihet pas kësaj veshjeje që bëri kaq shumë bujë? Stilisti Alejandro Gómez Palomo,  një stilist me koleksionet për meshkuj ‘Palomo Spain’.

Ai ka zbuluar se Beyonce e kishte porositur këtë veshje shumë kohë përpara se të mbetej shtatzënë. Ajo e kishte pëlqyer copën, ekipi i Palomo-s i kishte marrë masat, përgatitur dhe dërguar veshjen. Më pas u bë publike shtatëzania e saj.

‘Mendova se nuk do ta vishte kurrë’- tha stilisti. Kjo ishte një surprizë shumë e madhe kur e pashë këtë veshje, pas kaq muajsh! Ai e ka postuar foton më të famshme të momentit të shoqëruar me diciturën ‘Mos ndalo kurrë së ëndërruari’.

Materiali i veshjes është mëndafsh vintage cilësor me origjinë nga Cordoba, Spanjë, pranë banesës së stilistit. Një pëlhurë e viteve ‘50-60-të. Së bashku me stafin e tij, Palomo e shndërroi atë në një fustan të madh me mëngë të hapura.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.