Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

View Gallery
10 Photos
Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’

Në mesin e qershorit, ajo solli në jetë binjakët Carter dhe Rum, të cilët i bëri publikë për herë të parë ditën e djeshme, nëpërmjet një foto të postuar në llogarinë e saj në Instagram. Beyonce theu rekordin me miliona like dhe komente në foton me të vegjlit e saj, por mesa duket mbretëresha e pop-it ka vendsour të na çoroditë sërish.

 

Mbrëmjen e së premtes ajo dhe bashkëshorti Jay Z kanë lënë binjakët dhe Blue Ivy-n në shtëpi, duke i kushtuar oak kohë njëri-tjetrit në një darkë romantike. Por ajo që na shastisi të gjithëve ishte trupi i këngëtares, që nuk dimë si u hollua si me magji, pas kilogramëve të shumtë që kishte marrë gjatë shtatzënisë. Barku i divës duket fare i sheshtë, aq sa është e vështirë për ta besuar se vetëm një muaj më parë aty kanë qenë dy bebe. Wow, Beyonce ti vetëm na surprizon!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.