Vetëm 1 muaj pas lindjes trupi i Beyonce duket ‘wow’ 0 151

Në mesin e qershorit, ajo solli në jetë binjakët Carter dhe Rum, të cilët i bëri publikë për herë të parë ditën e djeshme, nëpërmjet një foto të postuar në llogarinë e saj në Instagram. Beyonce theu rekordin me miliona like dhe komente në foton me të vegjlit e saj, por mesa duket mbretëresha e pop-it ka vendsour të na çoroditë sërish.

 

Mbrëmjen e së premtes ajo dhe bashkëshorti Jay Z kanë lënë binjakët dhe Blue Ivy-n në shtëpi, duke i kushtuar oak kohë njëri-tjetrit në një darkë romantike. Por ajo që na shastisi të gjithëve ishte trupi i këngëtares, që nuk dimë si u hollua si me magji, pas kilogramëve të shumtë që kishte marrë gjatë shtatzënisë. Barku i divës duket fare i sheshtë, aq sa është e vështirë për ta besuar se vetëm një muaj më parë aty kanë qenë dy bebe. Wow, Beyonce ti vetëm na surprizon!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *