Gjesti që fansja ka bërë për Rita Orën do t’ju habisë!

View Gallery
2 Photos
Gjesti që fansja ka bërë për Rita Orën do t’ju habisë!
Fansja

Gjesti që fansja ka bërë për Rita Orën do t’ju habisë!
Tatuazhi

Mesa po shihet së fundmi, Rita Ora po mbledh gjithnjë e më shumë fansa pranë vetes. Rreth dy javë më parë publikuam një video, në të cilën mund të dëgjohej brohoritja e fansave teksa thërrisnin njëzërazi emrin e këngëtares. E sot, kishte ardhur koha për diçka akoma dhe më surprizuese.

Rita ka postuar një tjetër filmim të shkurtër, i cili është realizuar nga disa fansa. Gjithë çfarë mund të shohim është fytyra e artistes në formë tatuazhi, në krahun e një vajze. Si për të mos mjaftuar kjo, poshtë figurës shkruhet në anglisht: “Rita O, të dua shumë”. Ky gjest e ka lënë Ritën pa fjalë. “Kjo është e mrekullueshme!, kudo qofsh në botë”, është shprehur artistja, duke suportuar fansen në maksimum.

Dhe vërtetë, adhurues të tillë zor se i gjen ditët e sotme, e pse jo, ky është një tregues i mirë i pëlqimit që ka publiku ndaj këngëtares. Klikoni në galeri për postimin e plotë.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.