Kjo foto e Kendall Jenner do t’ju lërë pa mend…! 0 52

Ç’ndryshim ka nëse mbart ose jo mbiemrin Jenner – gjithmonë Kylie dhe Kendall do të përfshihen në klanin Kardashian. Për aq kohë sa stili i jetesës, luksi që i rrethon dhe fama që mbajnë mbi supe është i njejtë mes motrash, cilësimet pas emrave është e kotë të përbëjnë dallim. E kjo, sepse Kendall nuk ka ndonjë ndryshim me Kim, Khloe e (më pak) Kourtney, kur vjen puna tek zhveshjet.

Deri diku e ‘justifikuar’, për shkak të profesionit që ushtron, modelja Jenner është treguar shpesh bujare me ekspozimin e trupit. Padyshim një mbështetëse e madhe e kauzës ‘free the nipples’, Kendall e kemi parë shpesh me veshje të tejdukshme apo shumë të hapura; me pak fjalë, është një imazh disi i zakonshëm. Por, selfie më i fundit i modeles, duket se ka bërë internetin të ‘ziejë’ nga thashethemet. Veshur me një bluzë të bardhë, të prerë dër në gjysmën e poshtme të gjoksit, e më mbathje të zeza, Jenner duket se ka patur një qellim të vetëm: të kënaqë fansat me një pamje shumë seksi – kjo, sepse fytyrën modelja nuk ka preferuar ta ekspozojë.

“Çrregullim gjumi”, ka shkruar poshtë fotos Kendall, duke zgjuar akoma dhe më shumë imagjinatën e fansave. Tipike prej motre Kardashiani, apo jo? Klikoni në galeri për të parë imazhin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *