Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj

View Gallery
15 Photos
Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Diesel

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Dsquared2

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Gas

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Guess

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Hugo Boss

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Imperial

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Roy Rogers

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Jeckerson

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Marcelo Burlon

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Neil Barrett

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Off White

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Pepe Jeans

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Replay

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Tommy Hilfigher

Modele të parezistueshme xhinsesh për meshkuj
Wrangler

Xhinset nuk janë thjesht një palë pantallona, por janë një veshje themelore për meshkujt, që nga figurat ikonike si James Dean. Këtë verë, xhinset kanë një shumëllojshmëri modelesh edhe për meshkujt.

Janë të pambukta, praktike dhe i rezistojnë larjeve të shpeshta. I kombinoni thuajse me gjithçka, mjafton të vini edhe një rrip mesi që të shkojë me veshjen tuaj. Tani në verë janë të preferueshme edhe modelet më të shkurtra, të qendisura, të grisura e me shqyerje mjaft fashion(këto të fundit sigurisht jo për në zyrë).

Nga ngjyrat më të çelëta e deri tek ato në gri apo fare më të errëtat, të përthyerat e të arnuarat, të gjitha i keni në galeri! Ja sugjerimet tona të cilat nuk mund të mungojnë në garderobën e meshkujve për këtë verë!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.