Anxhelina provokon vëmendje me format e saj seksi

Anxhelina, njëra prej vajzave të këngëtares Albërie Hadërgjonaj ka marrë prej prej saj jo vetëm bukurinë por edhe talentin në muzikë. Ajo jeton në SH.B.A ku vazhdon edhe studimet.

Këtë mbrëmje, ajo ka postuar një foto tejet seksi e veshur me një kanatjere të bardhë disi të tejdukshme dhe me flokë të lagura të hedhura pas. Të bie në sy lëkura e saj e nxirë.

‘Një nga fotot më seksi të historisë njerëzore’, shkruan ajo poshtë fotos duke vendosur edhe disa emoji me shaka. Menjëherë kanë shpërthyer komentet e shumta të ndjekësve. Bukuroshja ja ka dalë mbanë të provokojë vëmendje!

Anxhelina shfaq shpesh në profilin në Instagram jetën e saj luksoze si dhe momente me miq apo nga studiot muzikore.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *