Gëzuar ditëlindjen Gisele!

Këmbët e saj janë kilometrike, sytë e saj kanë një vështrim të akullt! Hunda? Është tipari i saj më i veçantë! Mbretëresha e pasarelave Gisele Bundchen, me 22 vite të suksesshme karriere ka sfiluar në pasarelat më të rëndësishme të brand-eve të modës si dhe është një imazh ikonik botëror.

Sot, top-modelja, bashkëshorte e sportistit Tom Brady dhe nënë e dy fëmijëve ka mbushur 37 vjeç! Ju sjellim për nder të ditëlindjes së saj në galeri foto të momenteve të saj më të bukura të pasarelave, tapetit të kuq, por edhe street style!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *