Kim Kardashian, bomba që i la të gjithë gojëhapur në eventin e Balmain

Kim Kardashian di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes kur shfaqet në publik, që nga streçet e tejdukshme, fustanet transparentë e pa reçipeta. Në mbrëmjen e kaluar, në festën e Balmain ajo pati një paraqitje mbresëlënëse, ishte veshur me një palë mini-reçipeta të bardha sportive e një fund të gjatë deri në fund të këmbëve, disenjuar nga Balmain.

Me këtë siluetë trupore dhe një kofshë të zbuluar Kardashian nuk mund të kalonte pa u vënë re, të gjithë u mahnitën nga kjo paraqitje e yllit me flokë të drejta e cila ia vodhi krejt vëmendjen ceremonisë. Kjo ceremoni u mbajt në Los Angeles dhe festohej bashkëpunimi i brand-it Balmain, party nën ritmet Beats të Dr.Dree.

E gjithë kjo paraqitje e nxehtë e Kardashian, pati edhe disa sakrifica të vogla. Ajo i rrëfeu prapaskenat në Snapchat ku tregoi se pjesa e sipërme e veshjes, reçipetat i ishin bërë me make up gjatë përgatitjes dhe i ishte dashur t’i pastronte. Gjithashtu ishte djegur edhe me tharëse. Gjithsesi, mbetet një yll! Si ia bën që ia del mbanë kurdoherë?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *