Kendall surprizon fansat, shfaqet nudo në Instagram!

Modelja Kendall Jenner, njihet si e vogla e klanit Kardashian-Jenner që ka spikatur në botën e modelingut dhe televizionit në Amerikë. Brunia e ëmbël 22-vjeçare dallon prej motrave të veta si më e preferuara e publikut për shkak të natyralitetit të saj.

Kendall, një yll në ngjitje në pasarelat e modës dhe stilin e veçantë që e karakterizon në veshje ka vendosur të surprizojë fansat duke u shfaqur nudo në Instagram. Ajo ka postuar një foto nudo artistike bardh e zi. E shtrirë përmbys mbi një tavolinë dhe mbi të varet një abazhur gjigand. Jenner shkruan se nuk e pi cigaren, me sa duket cigarja që po mban në dorë është vetëm për foton.

Si ju duket bukuroshja Kendall nudo?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *