Një tjetër shqiptare prek Hollywood-in! 0

Tashmë, gjithmonë e më shumë jemi në dijeni se personazhet shqiptarë po bëhen të famshëm kudo në botë. Pasi pamë balerinën bukuroshe të prekte vendin më të preferuar të artistëve, Holliwood-in, tani është radha e një tjetër shqiptareje, këngëtares Anxhelina Hadergjonaj.

Ajo ka na ka treguar përmes një fotoje se ndodhet pikërisht aty! Nuk e dimë ende nëse fshihet diçka tjetër apo ndonjë projekt artistik, por me siguri që Anxhelina do na e zbulojë kur të vijë momenti.

Këngëtarja po tenton që të hyjë në tregun muzikor në SH.B.A. Ajo ndan gjithmonë momente nga puna në studiot muzikore si dhe jetën luksoze që bën aty, ku jeton prej vitesh dhe njëkohësisht edhe studion!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *