Syzet e diellit Chanel Vjeshtë-Dimër 2017 janë një mrekulli! 0 418

Një stil futurist që të thërret drejt hapësirës dhe njëkohësisht një dizajn retro. Kolëksioni i syzeve të diellit Chanel për sezonin Vjeshtë-Dimër 2017 përfshin  modele bashkëkohore, mjaft femërore e me një shije që të çon drejt galaksive.Modeli protagonist i koleksionit janë syzet e masës XXL si një maskë astronauti. Modele më elegante janë ato me lentet me ngjyrë rozë gold apo syzet me skelete  të zeza e lente të gjelbra për kontrast. Sigurisht që nuk mund të mungojë modeli aviator në këtë koleksion, me ngjyra të errëta, neutrale e pasqyrë.

A jen kuriozë të zbulojmë koleksionin e syzeve të diellit Chanel për sezonin Vjeshtë-Dimër? Argëtohuni me këto modele në galeri!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *