Ja se çfarë mendon nëna e Turit për Orindën si nuse 0 318

Vetëm pak orë nga kurorëzimi i dashurisë në martesë të çiftit të artistëve Turjan Hyska dhe Orinda Huta, nëna e Turit Elida ka reaguar në rrjetin social Facebook. Çfarë mendon ajo për këngëtaren Orinda si nuse? Ja përmbajtja e postimit të saj:“Miqtë e mi… sot ditë e bukur për mua!! Zemra ime, gëzimi i parë i jetës, motivi i saj, Turi kurorëzon martesën me Orindën, vajzën që solli gëzimin e pafund në jetën tonë, jam e lumtur që e ndaj me ju!!!

Kjo është një ditë e lumtur për zonjën Elida dhe ky postim i saj tregon gëzimin  e një nëne për lumturinë e të birit. Duket se Orinda është vajza që asaj  i ka munguar!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *