Miq të librit edhe gjatë pushimeve? Ja sugjerimi i Violës për ju!

Jemi në stinën më të bukur të vitit dhe mezi presim të arratisemi nga qyteti e të shijojmë pushimet. Teksa bëjmë gati valixhen, nuk harrojmë të marrim me vete ndonjë libër për të lexuar buzë detit ndërsa marrim rreze.

Kështu ka vepruar edhe bukuroshja Viola Spiro. Ajo ndan rregullisht me ndjekësit foto nga pushimet e saj dhe tani na ka prezantuar edhe librin e saj të preferuar që ka marrë me vete në plazh, bestsellerin ‘Sytë e verdhë të krokodilëve‘ nga autorja franceze Katherine Pancol. Viola ka bërë zgjedhjen e duhur, pasi edhe ky libër përfshin një arratisje drejt dashurisë, miqësisë e parasë.

Po ju çfarë do të lexoni këtë verë? Mos harroni të merrni një libër të bukur me vete!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *