Si të bini në sy me thonjtë shumëngjyrësh Pop! 0

Vera është stina që ka na fokus shumë ngjyra,  ngjyra të shndritshme e të ndezura për thonjtë tuaj. Prirja për thonjtë e këtij sezoni mbetet tendenca Pop, ngjyra të kombinueshme me njëra-tjetrën, por edhe që krijojnë kontrast!

Pop – Arti tek thonjtë përfshin ngjyra shpërthyese dhe dizajn me element grafikë të cilët pasqyrojnë artin dhe kulturën e rrugës që ka shkaktur një revolucion në artin bashkëkohor. Shfletoni galerinë për idetë më të bukura për thonjtë, inspirohuni nga arti për thonjtë tuaj!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *