Paraqitja e Kendall  nxeh rrugët e New York-ut!

Ajo është më e vogla e klanit Kardashian-Jenner e megjithatë gëzon vëmendjen e të gjithëve. Çdo gjë që bën e guximshmja Kendall kthehet në trend dhe preferohet shumë nga publiku.

Modelja është parë sot nëpër rrugët e New York-ut nën shoqërinë e mikeshës së saj Bella Hadid. Vëmendja ka qenë e gjithë tek Kendall e cila kishte veshur një bluzë ngjyrë portokalli pa reçipeta dhe tepër të tejdukshme. Jenner e kishte kombinuar këtë bluzë transparente e të hapur përpara me një palë xhinse dhe çizme të bardha. Po kështu kishte dalë edhe Bella, por bluza e saj nuk ishte e tejdukshme.

Tani presim të shikojmë sa do të kopjohet look-u i Kendall?

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *