Orë dore fantastike dhe rezistente për meshkuj 0 125

Meshkuj që po përgatiteni për pushime! E bëtë gati valixhen? Mes rrobave të banjës dhe aksesorëve me vete ju duhet edhe një orë dore sa më rezistente ndaj zhytjeve në pishinë, në ujin  e kripur të detit apo  ndaj djersitjes gjatë ngjitjes së një zone malore.

Ora juaj e dorës duhet të jetë rezistente ndaj ujit për të paktën 100 metra dhe të ketë një rrip metalik, prej gome ose najloni i cili nuk dëmtohet nga lagia. Gjithashtu, në pushime ju keni nevojë edhe për një orë që t’ju shërbejë si një aksesor stili në një mbrëmje të veçantë, por të kombinohet edhe me veshjen tuaj sportive. Ju sjellim në galeri modelet e orëve më rezistente për pushimet tuaja, si edhe më elegantet!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *