Vazhdojnë komentet epike të Ermalit, kësaj here për Anxhelën! 0 191

Modelja Anxhela Martini prej disa ditësh na tregoi pushimet e saj luksoze në Ibiza. Foto peizazhesh fantastike dhe një trup që të lë me gojëhapur që çdokush do t’ia kishte zili bukuroshes Martini. Në postimin e fundit ajo ka pozuar buzë pishinës dhe ka pranë qenushin e saj.Ndryshe nga ndjekësit që e kanë komplimentuar, Ermal Mamaqi nuk mund të mos i bënte një koment nga ato të tijat plot humor Anxhelës. Ja seç i shkruan ai: “Anxhela, të është plasur qeni në tokë… mbaje pranë, njeri është edhe ai.”

Ermal Mamaqi di si ta kthejë vëmendjen nga vetja me këto komentet e tij karakteristike, edhe përpara bukurisë së modeles Anxhela Martini!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *