Këto janë motrat sozi të Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

E mbani mend që folëm pak ditë më parë për sozinë e Gigi Hadid? Epo, ka ardhur koha t’ju prezantojmë me dy motra shumë të ngjashme me Kim Kardashian dhe Kylie Jenner. Sonia dhe Fyza Ali duken ekzaktësisht njësoj si dyshja më e përfolur e klanit Kardashian, e kjo ka lënë jo pak vend për komente.

Motrat janë blogere, të cilat jetojnë në Dubai dhe Kuvajt, e me aq sa përflitet, Sonia dhe Fyza kanë shpenzuar jo pak në kirurgjinë plastike, për t’u dukur si Kim dhe Kendall. Ndjekësit e tyre në rrjetet sociale i kanë akuzuar mbi kopjimin e dyshes së famshme, duke i vënë në dukje hapur tendencën për imitimin e Kardashian-Jenner. Blogeret nuk janë ndalur nga opinione të tilla, duke ofruar kopjet më perfekte të yjeve televizivë. Klikoni në galeri për imazhet.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *