Anxhela Martini më e dashuruar se kurrë!

Supermodelja Anxhela Martini në këtë sezon veror na ka dhuruar pamje tejet të nxehta. Në pushimet luksoze në Ibizza, ajo na ka shfaqur një trup me linja perfekte, si edhe në rastet kur e ka ekzagjeruar pak me rrezet e diellit.

Bukuroshja Martini sot ka ndarë me ndjekësit një foto te cilën e ka ripostuar nga profili i të dashurit të saj Dragos Savulescu. Anxhela e ka përqafuar fort dhe puth me dashuri  me sy mbyllur të dashurin e zemrës. Të jetë kjo foto një përgjigje për të gjithë ata që e përfolën se Dragos do të pengonte bukuroshen për të vazhduar karrierën në modeling? 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *