Çantat e vjeshtës mbahen në sup! 0

Për sezonin Vjeshtë-Dimër, gjykuar nga krijimet e koleksioneve të stilistëve  çantat do të jenë me rrip dhe do të mbahen në sup. Louis Vuitton ka preferuar të sjellë një çantë të vogël ndërsa Versace ngjyra të ndritshme si portokallia.

Prada është paraqitur në pasarela me një frymëzim mjaft vintage. Dior ka zgjedhur një kombinim të materialit të lëkurës dhe logos së vetë në një stil të freskët e modern. Ndërsa Gucci ka preferuar zinxhirët, materialet e çmuara dhe lulet, Fendi ka risjellë modelin bestseller me ngjyra të gjalla. Shtëpia prestigjioze e modës Hermes për çantat ka preferuar një version klasik, Valentino një model të veçantë frymëzuar nga bowling të shoqëruar me një kyç me ngjyrën rozë si karamele. Jeni gati të njiheni me çantat e firamve më në zë që do të pushtojnë sezonin e vjeshtës? Shfletoni galerinë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *