10 ide unike dizajni për thonjtë këtë muaj!

Duart duam t’i kemi  të bukura e të kuruara në çdo stinë, të përqafojmë trendet, ngjyrat dhe disenjot tendencë të momentit na bën të ndihemi kaq mirë me veten!

Po afron takimi tek estetistja për të bërë thonjtë dhe ju nuk keni asnjë ide apo ngjyrë të qartë në kokë, apo jo? Mos u shqetësoni aspak se me sugjerimet e modeleve që do të gjeni në galerinë tonë jo vetëm që do të zgjidhni menjëherë, por do t’ia sugjeroni edhe mikeshave tuaja! Për duar të bukura e sa më të veçanta, ju ftojmë të shfletoni galerinë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *