Pas ditëlindjes, Kylie shfaqet me seksi se kurrë! 0 142

Kylie Jenner, pinjollja e klanit Kardashian-Jenner sapo festoi 20-vjetorin e lindjes në mënyrën e saj më të mirë! Jenner ka postuar në profilin e saj në Instagram një set fotosh me të brendshme dantelle.E veshur me të brendshme të verdha dhe një mantel rozë, Kylie duket mjaft provokuese. Ajo ka pozuar edhe me një komplet tjetër të brendshmesh ngjyrë roze të ëmbël mbi një motorr po ngjyrë rozë. Nuk mund të mungonte as trendi i verës, flamingot, në fotot e reja të Kylie-t. me një kostum banje trup dhe sandale gladiatorësh, ajo i ka kthyer shpinën flamingove me ngjyrën rozë. Për të parë setin e fotove të saj, shfletoni galerinë tonë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *