Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!

View Gallery
14 Photos
Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Byzylyk me perla David Yurman

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Cante Chanel me perla

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Cante Gucci

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Cante Louise et Cie

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Cante Roger Vivier

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Cizme me perla, Aquazurra

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Givenchy

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Kepuce Miu Miu

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Kepuce Philip Lim

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Sandale Sandro

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Sandale Stuart Weitzman

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Unaze Dior

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Varese Ralph Lauren

Për një look klasik zgjidhni aksesorët me perla!
Vathe Celine

Sado praktike e sportive të paraqitemi në look-un e jetës së përditshme, të gjitha e dime shumë mirë se klasikja nuk vdes kurrë!

Për një event ose ceremoni të veçantë, një mbrëmje festive dhe pse jo një darkë me të dashurin e zemrës të dukesh bukur dhe e kuruar është e padiskutueshme! Një veshje klasike, këpucët e preferuara me taka dhe jeni gati! Ju sugjerojmë që veshjes suaj t’i shtoni të paktën një aksesor të zbukuruar me perla. Perlat janë bizhuja më klasike të gjitha kohërave!

Shfletoni galerinë për të parë disa aksesorë të tillë shkëlqyes, perlat janë kudo! Audrey Hepburn dhe Coco Chanel do t’i adhuronin ato!No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.