Ja se çfarë bënte 21 vite më parë Aurela!

Këngëtarja Aurela Gaçe bëhet shpesh nostalgjike dhe herë pas here ndan me ndjekësit momente nga fillimet e karrierës muzikore si dhe look-un që e dallonte nga artistët e tjerë në ato vite, ajo ka qenë gjithmonë një hap përpara trendeve.

Këtë pasdite Aurela na ka rikthyer një moment që ndoshta nuk do ju kujtohej, apo jo? Përpara 21 vitesh ajo ka performuar në Pallatin e Kongreseve një rol humoristik, ka interpretuar rolin e të madhit Charlie Chaplin! E njëjta veshje me kostum e kapele, i njëjti bastun, si dhe kryesorja lëvizjet dhe gjestet e saj janë fiks si Chaplini-i! Kameleoni i muzikës e paska bërë edhe këtë shfaqje me mustaqe!

Kujtojmë se këngëtarja ka marrë pjesë si aktore edhe në spektaklet e humorit me parodistët e Vlorës, në vitet ’90-të!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *