Në plazh me mamin: të famshmet shqiptare dhe të vegjlit e tyre këtë sezon!

Kjo verë ishte disi më e veҫantë nga të tjerat, për sa i përket të famshmeve shqiptare. Ekspozimi i trupit me bikini pritej nga të gjithë, e në këtë drejtim e themi me siguri që personazhet publikë nuk zhgënjyen aspak. Destinacionet turistike për këtë vit kanë qenë nga më të shumtat, e është vënë re tendenca për të zgjedhur vendet jashtë Shqipërisë, e për t’u kthyer më pas në atdhe për disa ditë të kaluara në jug. Por, kjo nuk është ajo ҫka ka sjellë të re vera e 2017.

Nuk kanë qenë të pakta rastet kur të famshmet janë treguar të rezervuara kur ka ardhur puna tek ekspozimi i fëmijëve në sytë e publikut. Disa prej tyre, si moderatorja Rudina Magjistari, vazhdojnë t’i mbeten besnike një rregulli të tillë, ndërsa të tjera thjesht nuk e vrasin aspak mendjen në këtë aspekt. Nga ana tjetër, Jonida Maliqi më në fund ka filluar të publikojë foto e video të të voglit të saj, ndërsa Sara Hoxha nuk e ka problem të postojë foto të London Noor, edhe pse ky i fundit është ende në moshë fare të vogël. Me imazhin plotësisht ose gjysmë të zbuluar, disa nga të famshmet shqiptare i zbukuruan rrjetet sociale me imazhet e tyre dhe të fëmijëve, teksa shijonin pushimet buzë pihinës apo detit. Klikoni në galeri për më tepër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *