Peshqirët më fotozhenikë të Instagramit! 0 86

Edhe këtë vit, si në çdo sezon veror, rrjetet sociale u pushtuan prej trendeve dhe aksesorëve të modës. Sidomos për sa i përket plazhit, pamë një bum kostumesh banje të larmishme, komerdaresh gjigande plot ngjyra për të rritur dhe foto pafund!

Një element pa të cilin nuk bëni dot në plazh është edhe peshqiri juaj personal! Këtë vit mbizotëroi trendi i peshqirit me formë të rrumbullakët, me ngjyra dhe printe verore nga më të ndryshmet.  Ky peshqir është kaq fotozhenik, ndaj ju sugjerojmë ta bëni tuajin dhe të merrni rreze deri në fund të verës! Shfletoni galerinë për t’u njohur me modelet që thyen Instagramin këtë verë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *