Kim Kardashian zbulon fondotintat e preferuara! 0 148

Mbretëresha e konturimit, Kim Kardashian me ritualet e saj të bukurisë na kujton pikërisht Kleopatrën e Egjiptit të Lashtë. Ajo është një maniake për sa i përket make up-it dhe preferon si fondotintat mat, por edhe ato të shkëlqyeshmet dha tashmë sapo ka lançuar edhe linjën e saj të make up nën emrin “KKW Beauty”.

Çfarë fshihet pas grimit të saj ikonik? Pasioni i madh që e karakterizon, artisti i famshëm Mario Dedivanovic, si edhe produktet tepër cilësore që do t’ju zbulojmë tani!

Doni të dini sekretin e portretit perfekt të Kim Kardashian? Ja se cilat janë shtatë fondotintat e saj të preferuara! Shfletoni galerinë!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *