Madonna na prezanton familjen e saj të mrekullueshme! 0 193

Kur ke shumë fëmijë, ndonjëherë është e vështirë t’i bësh të gjithë bashkë për një foto familjare! Mbretëresha e Pop-it ja arriti qëllimit! Ajo ka ndarë një foto të rrallë familjare me të gjashtë fëmijët e saj, pasi ka festuar ditëlindjen në Itali!Lourdes, 20 vjeç, Rocco Ritchie, 17, David Banda dhe Mercy James janë të dy nga 11, si edhe motrat binjake 4- vjeçare Esther and Stella kanë pozuar me të, vajzat ishin veshur me veshje të njëjta me lule. Artistja është shprehur se fëmijët janë gjëja më e mirë që ajo mund të ketë! Shfletoni galerinë tonë për të parë fotot e ditëlindjes së Madonna-s, si edhe foto të tjera të momenteve të kaluara me fëmijët! A nuk janë të gjithë adhurueshëm?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *