Elegancë si në vitet ’40-të! 0 209

Ju kemi përditësuar në mënyrë të vazhdueshme me tendencat  që do të mbizotërojnë në modë për sezonin e ardhshëm vjeshtë-dimër. Sot do të ndalemi tek një periudhë e artë për sa i përket modës dhe stilit të shekullit të kaluar, tek dekada më e sofistikuar e viteve ’40-të!Sigurisht që çdo sezon sjell risitë dhe tendencat e veta. Këtë vjeshtë rikthehet eleganca e kësaj dekade klasi, me theksin mbi supet e xhaketave, fundet e gjatë dhe materialet e pëlhurat e thjeshta, por mjaft cilësorë e të sofistikuar.

Shfletoni galerinë tonë për të sjellë edhe nje hëre elegancën dhe stilin e periudhës më të ndritur të modës së shekullit të kaluar!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *