Megi Ndokaj fotografohet për herë të parë me të dashurin biznesmen! 0 383

Për modelen Megi Ndokaj nuk kemi dëgjuar ndonjëherë ndonjë thashethem në lidhje me ndonjë histori dashurie, ajo ka preferuar të tregohet e rezervuar, por kësaj here është fotografuar në plazhin e Jalës ku duket shumë e afërt në krahët e një djali. Puthje dhe përqafime të ëmbla në shezlon për Megin dhe të dashurin e saj i cili është një biznesmen i sukseshëm që jeton në Angli.

Dy ditë më parë modelja festoi ditëlindjen dhe mes dhuratave kishte nxjerrë në Instagram edhe një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, me siguri dhuratë e të dashurit të zemrës! Pushime të lumtura dhe një ditëlindje plot dashuri kjo për modelen dhe biznesmenin, për të cilin ndoshta Megi do të na zbulojë diçka më shumë në vijim! Të gjitha fotot i gjeni në galeri!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *