41 çantat më të bukura të eventeve shqiptare!

Eventet tashmë janë kthyer në një lojë të fortë mes personazheve! Dhe kjo ‘lojë e fortë’ konsiston në faktin se kush do të jetë veshur në mënyrën më interesante apo kush ka shpenzuar më shumë për të ngjarë i tillë? Dhe shpenzimi më i madh për të ftuarit janë çantat dhe këpucët! Në këtë fund vere e prag nisje sezoni të ri, ku me siguri nuk do të mungojnë ngjarjet dhe festat e ku do t’u duhet sërish të sfidoni dhe sfidoheni BORDO.AL ka bërë një vëzhgim pas në kohë. Mes eventeve të zhvilluara vitet e fundit kemi zgjedhur pikërisht ata celebritete që kanë dalluar me çantat e tyre në duar! Aksesori i preferuar i femrave vjen edhe në Shqipëri me market më të famshme të industrisë së modës e tendencat e fundit të saj! Arkiva e bordo.al do t’ua konkretizojë gjithçka me këtë galeri të pasur, që ju ofrojmë!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *