Kylie Jenner, selfie perfekte arrihet kur pozon me reçipeta!

Të gjitha vajzat e klanit Karadashian Jenner kanë diçka të veçantë që i dallon, Kendall shfaqet kudo pa reçipeta, Kim preferosh veshjet crop top kurse Kylie e ka kuptuar se fotot e saj më perfekte janë ato në të cilat pozon me reçipeta!

Nga një vështrim në profilin e saj në Instagram të bie në sy se ajo është një eksperte e trukeve e të mbajturit të trupit në një pozicion të tillë që e nxjerr pjesën e bustit të saj të mahnitshme! Shfletoni galerinë dhe vidhni ide se si të pozoni edhe ju si Kylie!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *