Mishel Fevziu është bërë një zonjushë e vërtetë!

Blendi Fevziu është një ndër emrat më të dëgjuar në botën e ekranit, e kjo jo më kot. E kemi parë që po përgatitet për një rikthim të fuqishëm në shtator, e këtë herë duke festuar 20-vjetorin e emisionit “Opinion”. Mes dy dekadash në të njejtin format e një eksperience të gjatë në televizion, vitet nuk kanë kaluar vetëm për ‘Opinion’-in e Blendit, por edhe për vajzën e tij, Mishel!

Është vajza e madhe e çiftit Ines dhe Blendi Fevziu, e nuk është habi nëse themi se deri më tani, jeta e tyre private nuk ka qenë aq publike sa do të dëshironim të gjithë. Për këtë arsye, çuditemi kur shohim se përkrah babi Blendit qendron një zonjushë e vërtetë si Mishel. Mes tipareve të hijshme vështirë të përcaktosh nëse i ngjan mamasë apo të atit, edhe pse më shumë përngjason si një kombinim i të dyve. Do dëshironim të dinim më tepër për Mishel, nëse kjo e fundit nuk do të kishte marrë vendimin e prindërve, për të patur një profil privat në rrjetet sociale. Epo, fama e Blendit dhe Inesit mesa duket i mjafton zonjushës Fevziu. Më poshtë do të gjeni imazhin e plotë të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *