Dua Lipa, ylli i kopertinës së “Grazia Italia”

Jemi më se të bindur se këngëtarja Dua Lipa është një yll në ngjitje të karrierës së saj muzikore. Sukseset e saj të njëpasnjëshme kanë treguar se në këto dy vite vajza ujë e sapun si Dua është bërë një figurë mjaft e pëlqyer, sukseset në klipe dhe koncerte janë të padiskutueshme.

Klipi i ri “New Rules”, një hit i kësaj vere sfidoi edhe “Hello” të Adele për sa i përket klasifikimit në vend të parë për një këngëtare femër në Britani, një 22-vjetor fantastik dhe një surprizë tjetër për këngëtaren!

Ajo na ka treguar përmes Instagram se është personazhi në kopertinë i revistës “Grazia Italia” nr.36. “Jam ylli i momentit dhe do të më doni edhe ju!” është titulli i intervistës së saj! Këngëtarja ka zbuluar gjithashtu edhe bashkëpunimin me Patrizia Pepe për këtë kover.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *