Kombinimet e duhura të atleteve Converse për në shtator! 0 378

Me siguri që të gjithë keni pasur të paktën një palë Converse nga ato klasiket e zeza me qafa ose edhe modelet me ngjyra. Do të bënit mirë t’i nxirrnit e t’i vishni përsëri!Shtatori është momenti i duhur për to, janë tipi i atleteve që nuk dalin kurrë nga moda, për më tepër kombinohen me lehtësi me lloje të ndryshme veshjesh. Janë perfekte për tani në fund të verës dhe sidomos për t’ju kthyer rutinës suaj të përditshme me këmbën e duhur! Në galeri do të gjeni 13 ide të kombinimit të veshjeve me atletet Converse!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *