Një lajm i shkëlqyer! Instagrami është sërish në duart e Albanës! 0

Siç u bë edhe publike në 48 orët e fundit, llogaria në Instagram e moderatores Albana Osmani ishte vjedhur nga hakerat! Më pas edhe llogaria e fondacionit të saj! Të gjithë ndjekësit e Albanës u përfshinë në komente me hakerin që t’ia rikthente sërish profilin nismëtares së “Ti je një luledielli!”. Pyetur nga bordo.al se çfarë do të ndodhte më tej, me profilin e vjedhur Albana iu përgjigj se nëse nuk do ta kthente dot profilin, do të hapte një të ri!

Tashmë kjo nuk është më e nevojshme pasi Albana sapo është rikthyer përmes një videoje në Instagram duke falenderuar me emocion miqtë dhe ndjekësit për mbështetjen, si edhe gjeniun që i ka rikthyer adresën, Elidon Pepushaj nga Shkodra. Ja postimi i saj:

“Përshëndetje MIQ dhe ju të gjithë që për 48 orët e fundit ishit pranë meje !!! INSTAGRAMI ËSHTË PËRSËRI NË DUART E MIA !! Pas adresës time personale disa orë më vonë u vodh edhe adresa e Fondacionit “YOU ARE A SUNFLOWER ” , dhe çfare besoj tanimë, është, se njerëzit që jetojnë në errësirë s’e durojnë dot dritën ndaj le të qëndrojmë në dritë e të ecim përpara në gjëra të tjera të bukura në vazhdim ! #SHOWMUSTGOON Faleminderit miqtë e mi nga zemra për çdo fjalë e mesazh të shkruar, Ju dua shumë! Albana”

Ky ishte një lajm shumë i mirë për moderatoren Albana Osmani!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *