Lorit i hyn një tjetër konkurente në stil! 0 406

Është e kotë ta përsërisim se Lori Hoxha mban statusin e një prej femrave më stil shqiptare, e tendencat më të fundit shihen pikërisht në fotot e publikuara nga vetë ajo. Duke qenë se tashmë nuk është aspak ҫudi nëse emra të rinj përfshihen në listën e vajzave më të apasionuara pas modës, këtë herë ne ju prezantojmë me një tjetër personazh, që mesa duket gjithmonë e më shumë po konkuron një figurë si Lori.Po flasim për Erisa Kacupin, mbiemri i së cilës nuk është krejt i panjohur. Babai i saj është Skënder Kacupi, dekan në Universitetin e Drejtësisë. Ndërsa përsa i përket jetës personale, Erisa është në një lidhje dashurie me Iv Tasen, regjisorin e ‘E Diela Shqiptare’. Instagrami i Erisës përngjan jo pak me atë të Lorit, sidomos për nga veshjet e stili. Ajo ҫka tërhoqi më së fundmi vëmendje ishte publikimi në pothuajse të njejtën kohë i dy fotove në profilin e së cilës, ku spikaste e njejta veshje: një bluzë e firmës Gucci, tendenca më e re e vjeshtës së këtij viti. Në janar, revistat më prestigjoze folën mbi bashkëpunimin e Gucci-t me Coco Capitan, mbi një koleksion ndryshe për këtë prag-sezoni. Risia qendron tek dizenjo e bluzave, e cila paraqet logon e firmës luksoze, si dhe disa shkrime të stilit të lirë që kalojnë mes përmes copës. Si Lori, ashtu dhe Erisa kanë zgjedhur frazën: “I Want To Go Back To Believing A Story”, model që aktualisht mbart një ҫmim prej rreth $660. E kjo nuk është e vetmja veshje që vajzat kanë njësoj. Ҫizmet Yeezy, ҫantat firmato të Gucci-t apo Louis Vuitton, sandalet e stilit gladiator, e shumëҫka tjetër, do të bëjë që sa herë të shihni Lorin, të kujtoni Erisën dhe e anasjellta. Siҫ thonë dhe amerikanët: “twinning girls!”. Klikoni në galeri për të parë disa nga detajet, për të cilat vajzat janë kujdesur njësoj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *