Taylor Swift thyen rekordin e Adele në Youtube! 0

Videoja muzikore më e re e Taylot Swift, “Look what you made me do”, e cila ironizon çiftin Kim Kardashian dhe Kanye West e ka ndihmuar këngëtaren të bëjë histori në Youtube.

Tashmë ajo mban rekordin e videos më të parë në Youtube brenda 24 orëve, me përkatësisht 39 milionë shikues. Kur videoja arriti 30 milionë shikues, Swift theu rekordin e Adele me “Hello”, ndërsa në momentin që i kaloi 38 milionë mposhti PSY me “Gentleman” i cili e mbante këtë rekord që prej vitit 2013.

Ky është singëlli i parë i lançuar prej Swift, pjesë e albumit “Reputation” që do të publikohet  së shpejti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *