Filloi Festivali i Filmit të Venecias! 0

Me pjesëmarrjen e yjeve në tapetin e kuq të ceremonisë së inaugurimit këtë pasdite, mund të themi se ka filluar zyrtarisht Festivali i Filmit në Venecia për këtë vit! Në tapetin e kuq të “Sallës së Madhe” u paraqitën yjë të kinematografisë si Matt Damon,  Bianca Balti, Eva Riccobono, Isabeli Fontana dhe Izabel Goulart, e sigurisht kryetarja e jurisë Annette Bening.

Ju ftojmë të shfletoni galerinë tonë e të shihni paraqitjet e yjeve në ceremoninë e hapjes së “Venecia 2017”, si edhe veshjet e tyre përrallore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *