“Kolibja” e qenit të Paris Hilton, ndoshta më e bukur se shumica e shtëpive! 0

Qenushi i saj i dashur ka një mini-rezidencë të stilit spanjoll. Po ju? Nëse jetoni në një rezidencë të stilit spanjoll, me një lëndinë që duket si e pikturuar dhe e mbrojtur nga një gardh hijerëndë, atëherë urime! Ju jeni duke bërë të njëjtën jetë luksoze si qenushi i Paris Hilton. “Qeni im jeton në këtë rezidencë dykatëshe, me ajër të kondicionuar, ngrohje, mobilje të dizenjuara dhe llambadar”, shkruan Hilton, për të deklaruar më tej: “E dashuroj atë!” (s’do mend!)

Shtëpia prej 300 metrash katrorë (përfshirë dhe ballkonin) u ideua nga personaliteti televiziv dhe dizanjeri i interiereve, Faye Resnick. E mobiluar me orendi të Philippe Starck, sipas Architectural Digest, imazhet që do të shihni në galeri, thjesht flasin vetë…Ne nuk jemi xheloz, po ju?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *