Pas urimit emocionues të Marinës, ja si po e feston ditëlindjen Luana!

Në prag të dasmës së Marinës, në familjen Vjollca ka festë! Luana feston 26-vjetorin e lindjes! Ajo na ka treguar përmes Instagram  datën e sotme dhe menjëherë një foto ku pozon pranë një torte me trëndafila.

Ja si e uron Marina motrën e vogël: “E vogla ime gëzuar ditëlindjen! Dua të të shoh gjithmonë të shkëlqesh si yll! Bebja ime më e mira botës!!!” “Të dua jeta ime, gjysma ime”, i përgjigjet Luana së motrës.

Ajo na ka treguar se po e feston ditëlindjen duke marrë rreze dielli në bregdet, e ku ka mënyrë më të mirë për të mbyllur këtë sezon veror!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *