Xhaxha për herë të tretë… si ndihet princ Harry nga ky lajm?

Mëngjesin e ditës së sotme Duka dhe Dukesha e Kembrixhit njoftuan përmes një deklarate se do të bëhen prindër për herë të tretë. Familja mbretërore britanike do të shtohet me një anëtar të ri, lajm i cili i ka lumturuar ata së tepërmi.

Po princ Harry çfarë mendon? Ai është shprehur se është shumë shumë i lumtur që do të bëhet xhaxha për herë të tretë! 32-vjeçari ka shtuar se nuk e ka parë Dukeshën së fundmi, por mendon se ajo është mirë.

Nuk ka ende një informacion të sakte mbi periudhën e shtatëzanisë së Kate, por hera e fundit që u pa në publik ishte gjatë vizitës në Kopshtin e Bardhë të Pallatit Kensington, të mbjellë për nder të Lady Dianës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *