Sa kohë iu desh Amal-it për t’i thënë  “Po!”, George Clooney-it?

Ndërsa shumë  femra të  tjera nuk do të  kishin hezituar aspak, për t’i thënë  menjëherë  po, propozimit të  56-vjeçarit George Clooney, Amal ishte e përgatitur që  të  fitonte kohë, para se të  merrte vendimin që  do i ndryshonte jetën. Apo mos ndoshta ishte aq e shtangur sa iu deshën minuta të  tëra për të  gjetur fjalët e duhura?

Gjithçka ndodhi në  një  mbrëmje tejet romantike thotë  Amal, “Ai u ul në  gjunjë  para meje, me nje muzikë  romantike në  sfond dhe ndërsa nxori unazën unë mbeta e shtangur. Iu desh të  qëndronte 20 minuta të  tëra në  gjunjë  para meje, para se t’i thosha po, pasi unë  kisha mbetur tërësisht e shtangur”.

Çifti u martua në  vitin 2014, në  një  ceremoni luksoze në  Itali, ku merrnin pjesë  të  gjithë  miqtë  e tyre të  famshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *