Personazhe të tjerë na surprizojnë nga eventi i “Opinion”! 0

Të ftuarit e emisionit “Opinion” në vite, ju bashkuan maratonës dhe atmosferës festive në sheshin “Nënë Tereza” gjatë mbrëmjes së djeshme. Personazhet më të spikatur të ekranit ishin paraqitur me shumë elegancë, për t’ju përshtatur festës së 20-vjetorit të këtij programi të ndjekur politik në vite.

Bordo.al ju sjell një tjetër galeri fotosh të veçanta të mbrëmjes që lamë pas, me të tjerë personazhe interesantë të showbizit shqiptar. Shfletoni galerinë dhe shikoni paraqitjet e tyre më të mira! 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *