Nora dhe vogëlushja Renee në një vend tepër special! 0

Në verën që lamë pas, këngëtarja Nora Istrefi na tregoi se vajza e saj Renee është rritur dhe është bërë një vogëlushe mjaft simpatike. Që e vogël, ajo mori një vëmendje të madhe mediatike dhe konsiderohet tashmë një fëmijë i famshëm, si dy prindërit artistë.

Sot, që të dyja nënë e bijë ato kanë shkuar në një vend tepër special! Nora e ka çuar vajzën në parukeri për t’i dhënë një look të ri, ajo ka prerë baluket!

Edhe pse 2-vjeçare, Renee filloi që tani të frekuentojë ambientet e salloneve të bukurisë. Me një nënë si Nora dhe një teze si Era ç’mund të presim tjetër?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *