Beyonce, dalja e parë publike pas lindjes së binjakëve! 0 105

Këngëtarja ka marrë pjesë në ceremoninë “Diamond Ball” të fondacionit “Clara Lionel” të Rihanna-s në Nju Jork, e shoqëruar ng bashkëshorti Jay Z, duke bërë kështu daljen e saj të parë publike në tapetin e kuq që prej lindjes së binjakëve Sir dhe Rumi.

Këngëtarja e “Formation” kishte zgjedhur për këtë event një fustan të gjatë dekolte, të ndritshëm tek mëngët dhe flokë me onde. Edhe Jay Z dukej tepër elegant me kostum të zi e papion. Më në fund, u kthye edhe Beyonce!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *